SAIL Czarter Jachtów  (Czartery Jachtów)

Nadbrzeżna . Giżycko

SAIL Czarter Jachtów
ceny od
120.00 PLN (zobacz cennik)
telefon

501... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard
porty

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy oferującej czartery jachtów na Mazurach!   SOLINA 800 To mieczowo-balastowy jacht, który dzięki umieszczeniu balastu stałego 1000 kg jest jachtem bezpiecznym i niewywracalnym. Posiada wygodną, przestronną kabinę i nowoczesny osprzęt. Inter 630 AMON Jacht motorowy Doskonały rodzinny jacht motorowy. Dzięki silnikowi Mercury 9,9 KM i niewielkiej wadze jacht rozwija prędkość do 15 km/h. Spalanioe w granicach 2 l/h. Niesamowicie łatwy jacht w manewrowaniu. Możliwość dowolnej konfiguracji cabrio. Posiada unikalny system zdejmowania zadaszenia kabiny dzięki czemu przy zlewie i kuchence jest wysokość stania. Trzy miejsca do spania w kabinie po złożeniu stolika oraz jedno pod szczelniwe zamykanym kokpicie. Jacht posiada unikalną osłonę rufową silnika, dzięki czemu  jest ciszej niż na konwencjonalnych jachtach. TANGO 780 Sport Jest to jacht szybki i zwrotny. Ma on zgrabną, nowoczesna sylwetkę. Jest jednym z najbardziej...

strona www:

Cennik szczegółowy

Nautika 1000 (1)

  • za dobę od 140 PLN

Jacht motorowy bez patentu!

pokaż wszystkie  

Solina 800 (1)

  • za dobę od 170 PLN

Solina 800 jest jachtem mieczowo-balastowym i dzięki umieszczeniu balastu stałego 1000 kg jest jachtem bezpiecznym niewywracalnym. Nowoczesny...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Tango 780 Sport (1)

  • za dobę od 120 PLN

Bardzo szybki, zwrotny i wygodny jacht regatowo-turystyczny. Duży kokpit z rozkładanym stolikiem. W kabinie osobny przedział sanitarny z chemicznym...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.