Marina Nawigator ( Nawigator XXI )  (Czartery Jachtów)

Jora Wielka 52 Mikołajki

Marina Nawigator ( Nawigator XXI )
telefon

512... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM

Do kwietnia możliwość negocjacji cen czarterów!Promocyjne ceny na jachty Tes 32 Dreamer i Twister 950 U nas znajdziesz coś dla Siebie : Czarter nowoczesnych jachtów na szlaku WJM Wypoczynek w turystycznych domkach Wypoczynek w designerskich apartamentach  Zapraszamy Państwa do skorzystania z gościnności Mariny Nawigator. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób ceniących obcowanie z przyrodą, spokój oraz aktywną formę spędzania czasu. Zapewniamy Państwu komfort, niezależność i moc atrakcji. Jeśli lubicie Państwo przyrodę, nie boicie się nudy, cenicie domowe jedzenie, zabierzcie rodzinę, przyjaciół oraz ulubione zwierzątko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały rok.   Nasze jachty: -  Cobra 33 Prestiż; -  Cobra 33 Armatoski CE; -  Cobra 33 CE; -  Tes 32 Dreamer Prestiż; -  Twister 950; -  Janmor 31 Arrmatorski; -  Tango 30 Prestiż; -  Łódź motorowa Maxum 2400 SC3; -  Antila 26; -  Sasanka 660;   DOJAZD Dojazd samochodem z Warszawy - 230km, ok. 3,5...

strona www:

Cennik szczegółowy

Antila 26 (1)

  • za dobę od 600 PLN

Duży wygodny jacht turystyczny wyposażony w kambuz, kabinę WC, 6 koi stałych i 2 dodatkowe koje rozkładane. Jacht jest komfortowo wykończony.

pokaż wszystkie  

Cobra 33 (1)

  • za dobę od 600 PLN

Ten luksusowy jacht jest wyposażony w liczne urządzenia umożliwiające wygodną i bezpieczną żeglugę. Ogrzewanie webasto pozwoli Tobie żeglować sucho...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Phila 880 (1)

  • za dobę od 600 PLN

Nasza PHILA 880 to wygodny i przestronny jacht regatowo-turystyczny, wykonany w wersji ARMATORSKIEJ, posiadający 3 zamykane kabiny (2 sypialne +...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.