Czarter Jachtów Tes 32 i Tango 33 , Nautika 1080 S  (Czartery Jachtów)

Sztynort Duży 11 Sztynort Duży

Czarter Jachtów Tes 32 i Tango 33 , Nautika 1080 S
ilość miejsc
32 (4 pokoje)
ceny od
297.00 PLN (zobacz cennik)
telefon

691... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Czarter JAchtów dla wymagających-SPRAWDŹ nas-nie pożałujesz :-)

    Jeśli jesteś wymagającym żeglarzem, który szuka jachtu komfortowego (zabudowa w mahoniu, 4 oddzielne zamykane kabiny , ponadstandardowe wyposażenie), bezpiecznego (wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, rolki zblocza bramki oraz miecza łożyskowane, poczwórne przełożenie-bardzo lekkie wyciąganie, podwójny reling)czystego, a przede wszystkim sprawnego(sami dbamy o jachty, które znamy "od podszewki", to mamy coś dla Ciebie.   www.marigo.pl   691 612 066   U nas dostajesz:  gwarancję satysfakcji  +++  czysty, sprawny, bardzo dobrze wyposażony jacht (bimini, szprycbuda, silnik skrętny, ster strumieniowy, ogrzewanie, lodówka, radio-USB, TV-USB i wiele , wiele innych) +++  wyposażenie zgodne z ofertą +++ serwis na szlaku +++  niespodzianka na przywitanie +++ pełne ubezpieczenie jachtu +++ cumowanie, prąd, woda  port Sztynort +++ jacht zatankowany (5 l paliwa w cenie czarteru) +++ krótkie, bezpłatne szkolenie w trakcie odbioru jachtu i po...

strona www:

Cennik szczegółowy

Tes 32 Dreamer (1)

  • za dobę od 300 PLN

3 jacht Tes 32 D - roczniki 2011, 2013, 2014 - bardzo komfortowe, wyposażone m.in w stery strumieniowe, silniki skrętne, lodówki, ogrzewanie,...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.