Czartery Jachtów na Mazurach

Czartery Jachtów na Mazurach
telefon
667 666 219,    (87) 428 58 98
strona www
http://www.sail-mazury.pl

Lokalizacja

Jesteśmy firmą z tradycjami - działamy już od ponad 50 lat. U nas wykluczone są wszelkie niemiłe niespodzianki. Posiadamy własny, doskonale osłonięty port jachtowy. Przechowujemy jachty przez cały rok. Nasz port i warsztaty zapewniają pełen serwis:

 

 

 

WARUNKI CZARTERU

  1. Jachty są czarterowane na okresy podane w tabeli znajdującej się poniżej.
  2. Zawierając umowę o czarter jachtu należy wpłacić zadatek w wysokości 40% ceny za czarter jachtu. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem czarteru. Brak wpłaty w terminie może spowodować zerwanie umowy.
  3. Kaucja na pokrycie ewentualnych strat w sprzęcie i opóźnień w zwrocie jachtu wynosi 500 zł. Kaucja jest pobierana w dniu rozpoczęcia czarteru jachtu i zwracana w całości (o ile nie będzie na jachcie uszkodzeń i braków) po zdaniu jachtu.
  4. Jachty są wydawane w godzinach 16.00 - 19.00 pierwszego dnia czarteru i należy je zdać do godziny 10.00 ostatniego dnia czarteru.
  5. Jachty Tango 780, Tango 730, Mors, Sasanka, Venus, Nash, Orion wyposażone są w kuchenkę gazową, butlę z gazem, komplet garnków i sztućców ze stali nierdzewnej oraz nietłukącej się zastawy stołowej Arcoroc.
  6. Jachty Tango 780 posiadają zamykaną kabinę WC i rolfok.
  7. Oferujemy czarter silników Yamaha. Czarterobiorca otrzymuje zatankowany silnik + 5 litrów paliwa na każdy tydzień czarteru jachtu. Jachty TANGO i MORS posiadają silnik wliczony w cenę czarteru jachtu.
  8. Jachty i silniki są ubezpieczone.