Click&Boat platforma do czarteru jachtów  (Czartery Jachtów)

  Giżycko

 Click&Boat  platforma do czarteru jachtów
telefon

+44... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Click&Boat to platforma do wynajmu łodzi i czarteru jachtów przez internet.

Click&Boat  -  nowoczesna platforma internetowa do wynajmu łodzi i czarteru jachtów Na stronie jest dostępnych ponad 30 000 jachtów w ponad 600 portach na całym świecie. Wśród nich są też lokalizacje na Mazurach: Giżycko, Wilkasy, Piękna Góra, Węgorzewo, Mikołajki.  Na platformie można znaleźć również jednostki na polskim wybrzeżu: w Trójmieście, Jastarni, Szczecinie.  Wśród innych lokalizacji są też: Chorwacja, Włochy, Francja, Grecja, Hiszpania.  Click&Boat oferuje zarówno jachty żaglowe i katamarany, jak i motorówki, pontony RIB, houseboaty, skutery wodne, a także jachty luksusowe.    Jednostki można wynająć ze sternikiem lub bez.  Click&Boat zaufały już tysiące użytkowników, którzy zostawili na naszej stronie ponad 50 000 opinii.  Platforma jest dostępna poprzez przeglądarkę internetową (pod adresem: https://www.clickandboat.com/pl/), a także poprzez bezpłatną aplikację mobilną (Android i iOS).  Rezerwacja czarteru...

strona www:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.