SAIL Czarter Jachtów  (Czartery Jachtów)

Nadbrzeżna . Giżycko

SAIL Czarter Jachtów
ceny od
120.00 PLN (zobacz cennik)
telefon

501... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard
porty

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy oferującej czartery jachtów na Mazurach!
 
SOLINA 800
To mieczowo-balastowy jacht, który dzięki umieszczeniu balastu stałego 1000 kg jest jachtem bezpiecznym i niewywracalnym. Posiada wygodną, przestronną kabinę i nowoczesny osprzęt.


TANGO 780 Sport
Jest to jacht szybki i zwrotny. Ma on zgrabną, nowoczesna sylwetkę. Jest jednym z najbardziej popularnych jachtów na Mazurach. Jego duży kokpit pomieści swobodnie sześć osób, którym komfort zagwarantuje przestronne wnętrze jachtu.
 
 

Zapraszamy do portu Dalba w Giżycku. Zaznaczamy,że nasze jachty są ubezpieczone, co zwiększa komfort odpoczynku turystów.


www.kowal.com.pl

www.czarterygizycko.pl

www.kruklankidomek.pl


Serdecznie zapraszamy!

Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

strona www:

Cennik szczegółowy

Tango 780 Sport (1)

  • za dobę od 120 PLN

Bardzo szybki, zwrotny i wygodny jacht regatowo-turystyczny. Duży kokpit z rozkładanym stolikiem. W kabinie osobny przedział sanitarny z chemicznym...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Solina 800 (1)

  • za dobę od 170 PLN

Solina 800 jest jachtem mieczowo-balastowym i dzięki umieszczeniu balastu stałego 1000 kg jest jachtem bezpiecznym niewywracalnym. Nowoczesny...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.