Aggello Czarter  (Czartery Jachtów)

al. Turystów 2 Ekomarina

Aggello Czarter
ilość miejsc
4 (0 pokoi)
telefon

519... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Cennik szczegółowy

Tango 780 Sport (1)

  • za dobę od 150 PLN

Pełen opis, ceny, wolne terminy na stronie:http://aggello.pl/

Tes 32 Dreamer (1)

  • za dobę od 200 PLN

Pełen opis, ceny, wolne terminy na stronie:http://aggello.pl/

Twister 800 N (1)

  • za dobę od 150 PLN

Pełen opis, ceny, wolne terminy na stronie:http://aggello.pl/

Phila 880 (1)

  • za dobę od 200 PLN

Pełen opis, ceny, wolne terminy na stronie:http://aggello.pl/

Cennik ogólny

Tango 780 Sport

150 PLN

Tes 32 Dreamer

200 PLN

Twister 800 N

150 PLN

Phila 880

200 PLN

Zapytaj o jacht

Pobyt w dniach: do:
kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ilość osób: jacht:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.