Aggello Czarter  (Czartery Jachtów)

al. Turystów 2 Ekomarina

Aggello Czarter
ilość miejsc
4 (0 pokoi)
telefon

519... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Weekend majowy

Więcej informacji na stronie (kliknij na link) www.aggello.pl REZERWACJE on line Lub zadzwoń: 604-866-595

Opis:

Phila 880 adresowana jest na polskie wody wewnętrzne ze szczególnym naciskiem na jakże wymagajace akweny Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jacht sportowo- turystyczny z wyjatkowo praktycznymi rozwiązaniami pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza. Niezwykle szybki i zwrotny. Zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach.

Pokład

Szerokie pół pokłady zapewniają swobodę komunikacji i plażowanie. Trap dziobowy wyposażony w stanowisko na kotwicę z liną sprowadzoną do kokpitu, bardzo ułatwia uwalnianie i wyciąganie kotwicy. Nie ma konieczności każdorazowego klarowania liny i wkładania jej do komory dziobowej. Lekki obrotowy miecz wypornościowy nie wymaga wielkiego wysiłku. Wyciągać go można bez stosowania korby. Kosze rufowe z ławeczkami zapewniają sternikowi komfort oceny sytuacji i zwiększają bezpieczeństwo na tłocznych mazurskich akwenach.Potrójne przełożenia przy bramce do stawiania masztu oraz maszt oparty o stały krzyżak ułatwiają pokonanie pierwszego oporu podczas operacji jego stawiania , i stabilizacje.

Wnętrze

Wnętrze Phili 880 zaprojektowane jest tak, aby spełniało praktyczne wymogi mazurskiego rejsu. Dwie podwójne koje rufowe i dziobowa potrójna koja z rozsuwanym zamknięciem pozwala na intymność 6 osobom. Dodatkowa część załogi może wykorzystać dwie jednoosobowe koje w messie. Na bagaże załogi przygotowano szereg bakist i jaskółek. Kambuz wyposażono w kuchenkę gazową z zawieszeniem na kardanie, zlewozmywak z wodą czystą i zaburtową szafkę na naczynia kuchenne; lodówka z zasilaniem na trzy sposoby (gaz,230v,12v). Bytowanie na jachcie umila radio - CD. Obszerna kabina WC wyposażona jest w stanowisko na WC chemiczne oraz długi profil z dużą ilością wieszaków na ubrania. Kabina ta spełnia rolę szafy i WC

Specyfikacja

 

Typ balastu/kilaMiecz
Długość całkowita (LOA)9,15 m.
Długość kadłuba8,83 m
Największa szerokość2,95 m.
Zanurzenie minimalne0,40 m.
Zanurzenie maksymalne1,45 m.
Silnik9,9 HP
Pojemność zbiorników paliwa25,0 l
Poj. zbiorników wody czystej80,0 l
Pow. żagla głównego (grot)23,20 m2
Pow. żagla przedniego (fok)16,20 m2
Wysokość masztu (całkowita)11,50 m
Wys. masztu (od wody)13,00 m
Wysokość kadłuba2,2m
Wysokość w kabinie1,8m
Powierzchnia ożaglowania40,0 m2
Orazmiecz obrotowy,
ster uchylny,
Załoga 8 osób

(koi 3*2os. i 2*1os.)

Wyposażenie zewnętrzne:

- Roller foka
- Grot pełnolistwowy
- Lazy - Jack
- Tent nadkokpitowy
- Silnik zaburtowy 9,9 KM (Merkury z elektronicznym starterem i biegami w manetce maksymalnie ułatwia manewrowaniem jachtem na silniku)
- Bramka do kładzenia masztu
- Akumulator rozruchowy
- Akumulator gospodarczy z prostownikiem i przewodem zasilającym
- Oświetlenie wnętrza
- Oświetlenie nawigacyjne
-  Wielokolorowe oświetlenie kokpitu (regulowane pilotem)
- Stolik do kokpitu
- Kosz rufowy
- Drabinka rufowa
- Wszystkie fały sprowadzone do kokpitu(obsługa jednoosobowa)

-Przechyłomierz

-Wiatromierz

-Stacja pogody

-Echosonda

-Nawigacja z mapą WJM

Wyposażenie turystyczne:

 

- Kuchenka gazowa z zawieszeniem na kardanie
- Butla gazowa 11 kg montowana na zewnątrz (forpik)
- Lodówka (zasilanie gazowe)
- Pełne wyposażenie kambuzowe
- Instalacja wody zaburtowej (pompka nożna)
- Instalacja wody pitnej (pompka elektryczna - zbiornik stacjonarny 80 l.)
- Toaleta chemiczna w osobnym pomieszczeniu WC
- Radio CD

-Telewizor 22"

-DVD + filmy

Zapytaj o jacht

Pobyt w dniach: do:
kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ilość osób: jacht:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.