Aggello Czarter  (Czartery Jachtów)

al. Turystów 2 Ekomarina

Aggello Czarter
ilość miejsc
4 (0 pokoi)
telefon

519... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Boże Ciało

Więcej informacji na stronie (kliknij na link) www.aggello.pl REZERWACJE on line Lub zadzwoń: 604-866-595

Opis:

Phila 880 adresowana jest na polskie wody wewnętrzne ze szczególnym naciskiem na jakże wymagajace akweny Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jacht sportowo- turystyczny z wyjatkowo praktycznymi rozwiązaniami pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza. Niezwykle szybki i zwrotny. Zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach.

Pokład

Szerokie pół pokłady zapewniają swobodę komunikacji i plażowanie. Trap dziobowy wyposażony w stanowisko na kotwicę z liną sprowadzoną do kokpitu, bardzo ułatwia uwalnianie i wyciąganie kotwicy. Nie ma konieczności każdorazowego klarowania liny i wkładania jej do komory dziobowej. Lekki obrotowy miecz wypornościowy nie wymaga wielkiego wysiłku. Wyciągać go można bez stosowania korby. Kosze rufowe z ławeczkami zapewniają sternikowi komfort oceny sytuacji i zwiększają bezpieczeństwo na tłocznych mazurskich akwenach.Potrójne przełożenia przy bramce do stawiania masztu oraz maszt oparty o stały krzyżak ułatwiają pokonanie pierwszego oporu podczas operacji jego stawiania , i stabilizacje.

Wnętrze

Wnętrze Phili 880 zaprojektowane jest tak, aby spełniało praktyczne wymogi mazurskiego rejsu. Dwie podwójne koje rufowe i dziobowa potrójna koja z rozsuwanym zamknięciem pozwala na intymność 6 osobom. Dodatkowa część załogi może wykorzystać dwie jednoosobowe koje w messie. Na bagaże załogi przygotowano szereg bakist i jaskółek. Kambuz wyposażono w kuchenkę gazową z zawieszeniem na kardanie, zlewozmywak z wodą czystą i zaburtową szafkę na naczynia kuchenne; lodówka z zasilaniem na trzy sposoby (gaz,230v,12v). Bytowanie na jachcie umila radio - CD. Obszerna kabina WC wyposażona jest w stanowisko na WC chemiczne oraz długi profil z dużą ilością wieszaków na ubrania. Kabina ta spełnia rolę szafy i WC

Specyfikacja

 

Typ balastu/kilaMiecz
Długość całkowita (LOA)9,15 m.
Długość kadłuba8,83 m
Największa szerokość2,95 m.
Zanurzenie minimalne0,40 m.
Zanurzenie maksymalne1,45 m.
Silnik9,9 HP
Pojemność zbiorników paliwa25,0 l
Poj. zbiorników wody czystej80,0 l
Pow. żagla głównego (grot)23,20 m2
Pow. żagla przedniego (fok)16,20 m2
Wysokość masztu (całkowita)11,50 m
Wys. masztu (od wody)13,00 m
Wysokość kadłuba2,2m
Wysokość w kabinie1,8m
Powierzchnia ożaglowania40,0 m2
Orazmiecz obrotowy,
ster uchylny,
Załoga 8 osób

(koi 3*2os. i 2*1os.)

Wyposażenie zewnętrzne:

- Roller foka
- Grot pełnolistwowy
- Lazy - Jack
- Tent nadkokpitowy
- Silnik zaburtowy 9,9 KM (Merkury z elektronicznym starterem i biegami w manetce maksymalnie ułatwia manewrowaniem jachtem na silniku)
- Bramka do kładzenia masztu
- Akumulator rozruchowy
- Akumulator gospodarczy z prostownikiem i przewodem zasilającym
- Oświetlenie wnętrza
- Oświetlenie nawigacyjne
-  Wielokolorowe oświetlenie kokpitu (regulowane pilotem)
- Stolik do kokpitu
- Kosz rufowy
- Drabinka rufowa
- Wszystkie fały sprowadzone do kokpitu(obsługa jednoosobowa)

-Przechyłomierz

-Wiatromierz

-Stacja pogody

-Echosonda

-Nawigacja z mapą WJM

Wyposażenie turystyczne:

 

- Kuchenka gazowa z zawieszeniem na kardanie
- Butla gazowa 11 kg montowana na zewnątrz (forpik)
- Lodówka (zasilanie gazowe)
- Pełne wyposażenie kambuzowe
- Instalacja wody zaburtowej (pompka nożna)
- Instalacja wody pitnej (pompka elektryczna - zbiornik stacjonarny 80 l.)
- Toaleta chemiczna w osobnym pomieszczeniu WC
- Radio CD

-Telewizor 22"

-DVD + filmy

Zapytaj o jacht

Pobyt w dniach: do:
Współadministratorami Twoich danych osobowych są Nocowanie.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku pod numerem 0000343165 oraz eholiday.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, przy ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000303525. Współadministratorzy będą przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz Usług, dopasowania Usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usług, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usług tak, żeby spełniały Twoje oczekiwania. Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Współadministratorów. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Współadministratorów opisaliśmy w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą inni użytkownicy serwisu (w zakresie niezbędnym do realizacji na Twoją rzecz usług), podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.
kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ilość osób: jacht:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.