FMagnum  (Czartery Jachtów)

Piaski 9 Ruciane-Nida

FMagnum
telefon

798... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Czarter łodzi motorowych i żaglowych o różnej mocy i gabarytach.

Nasza firma zajmuje się min czarterm łodzi motorowych , skuterów wodnych. Posiadamny w swojej bogatej ofercie również banana do ciągania , koło , narty wodne. Łodzie posiadamy kabinowe , otawrtopokładowe o dużej jak i małej mocy. Zoraganizujemy również wycięczkę ze sternikem po Jeziorach Mazurski . Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, stacjonujemy w Mikołajkach i koło Rucianego -Nidy nad jeziorem Bełdany w miejscowoaci Piaski gdzie również mamy swój Ośrodek Wypoczytnkowy.

Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

strona www:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.