Mamry Yacht Czarter

Mamry Yacht Czarter
ocena
(ocena 0 / 5, 0 opinii)
telefon
601 682 782,    (87) 427 31 85
strona www
http://www.mamry-jacht.pl

Lokalizacja

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mamry Yacht Czarter. Proponujemy Państwu czartery jachtów. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, gdyż zajmujemy się tym od 1991 roku. Aby zadowolić naszych klientów systematycznie unowocześniamy i wzbogacamy swoją ofertę czarterową.

Każdy z naszych jachtów wyposażony jest w sztywny sztag, pełnolistwowe groty instalację elektryczną, wodną, patent do kładzenia masztu, tent, fały sprowadzone do kokpitu, ułatwia to sprawną obsługę jachtu.

Dodatkowo wszystkie jachty kabinowe w swoim wyposażeniu posiadają pełną butlę gazową, kuchenkę dwupalnikową, 2 garnki, patelnię, czajnik, talerze i kubki, sztućce, pojemniki na wodę, miednicę i wiadro. Nasze jachty są ubezpieczone i posiadają OC i Casco.

Dysponujemy jachtami:


Port, w którym znajdują się jachty położony jest w centrum miasta. Przystań dysponuje 60 miejscami do cumowania jachtów żaglowych i motoro-wodnych, nowym sanitariatem z prysznicami, warsztatem szkutniczym, motorowodnym (serwis Mercury), dźwigiem oraz strzeżonym parkingiem, dozorowana przez 24 godziny. Ponadto na terenie portu czynny jest bar z małą gastronomią.

Serdecznie zapraszamy!