Czarter jachtów na Mazurach - Topiko  (Czartery Jachtów)

Przemysłowa 7 c Węgorzewo

Czarter jachtów na Mazurach - Topiko
telefon

609... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Topiko zajmującej się czarterem jachtów na Mazurach. W swojej ofercie posiadamyy jednostki różnych klas: Spacerowe jachty motorowe, barki mieszkalne do 9m długości: Futura 860, Sunhorse 25 (2 jednostki), Nautika 830 (3 jednostki), Laguna 700, Marim 23, SunCamper 30.  Oferujemy także wynajem jachtów niezwykle przestronnych i luksusowych powyżej 9m długości: Nautika 1300 i Futura 36 oraz kilka jachtów typu Nautiner: Nautiner 38 "Nierdzewny", Nautiner 38 w wersji standard oraz "Nierdzewna", czyli Nautiner 40.   Osoby szukające mocnych wrażeń zapraszamy na nasze jachty motorowe - są wśród nich duża i przestronna Galia 777 z silnikiem 270 KM oraz mniejszy i lżejszy jacht AM 555, szczególnie lubiany przez osoby, które pragną dostać zastrzyk adrenaliny   Wodne sporty ekstremalne to świetny pomysł na szalony weekend na Mazurach. Jacht ten przystosowany jest do ciągnięcia narciarza, wakeboardzisty, kół czy banana....

strona www:

Cennik szczegółowy

Laguna 700 Cruiser (1)

  • za dobę od 210 PLN

Laguna 700 Cruiser to jeden z naszych najnowszych jachtów, który dołączył do naszej floty w tym roku (2014). Jest to nieduży spacerowy jacht,...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Sunhorse 25 (1)

  • za dobę od 190 PLN

Sunhorse 25 to spacerowy jacht motorowy stworzony przez znanego i cenionego konstruktora, Andrzeja Skrzata. Jest to jacht uniwersalny, który w...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Antila 24 (1)

  • za dobę od 140 PLN

Antila 24 to komfortowy jacht, na którym może bezpiecznie żeglować i wypoczywać do 8 osób. Zwodowany został w roku 2009.

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.