Long Yacht Czarter  (Czartery Jachtów)

Niegocińska  1 Wilkasy

Long Yacht Czarter
ceny od
380.00 PLN (zobacz cennik)
telefon

517... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
porty

Cennik szczegółowy

Maxus 33 (1)

  • za dobę od 380 PLN

Rok budowy: 2010,2011 Długość: 995 cm Szerokość: 320cm Zanurzenie min/max: 50/170cm Wysokość w kabinie: 195cm Powierzchnia...

czytaj więcej

Twister 780 (1)

  • za dobę od 140 PLN

Rok budowy: 2009 Długość: 780 cm Szerokość: 270cm Zanurzenie min/max: 35/145cm Port macierzysty: PTTK Wilkasy/Giżycko, jezioro...

czytaj więcej

Cennik ogólny

Maxus 33

380 PLN

Twister 780

140 PLN

Zapytaj o jacht

Pobyt w dniach: do:
kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ilość osób: n_jacht:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.