Long Yacht Czarter  (Czartery Jachtów)

Niegocińska  1 Wilkasy

Long Yacht Czarter
ceny od
380.00 PLN (zobacz cennik)
telefon

517... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
porty

Nowe jachty na sezon 2017! - Maus 33.1 RS Prestige oraz Futura 860Plus

Istniejemy na rynku od 1999 roku


Przez szereg lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie w obsłudze czarterów na wspaniałych Mazurskich Jeziorach, co zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów. Port, z którego korzystamy mieści się w PTTK Wilkasy k/Giżycka nad jeziorem Niegocin. Naszą dewizą jest niezmiennie, zadowolenie klienta pod każdym możliwym względem.


MAXUS 33 Prestige / MAXUS 33.1 RS/Tango 33 Exclusive/ Futura 860Plus

Nasze jachty to udany mariaż świetnych właściwości nautycznych i niespotykannego w innych jednostkach komfortu. Zapraszamy na naszą stronę : www.longyacht.pl w celu zapoznania się z ich wyposażeniem i atrakcyjnymi cenami czarteru!


Zapraszamy Serdecznie!

Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

strona www:

Cennik szczegółowy

Maxus 33 (1)

  • za dobę od 380 PLN

Rok budowy: 2010,2011 Długość: 995 cm Szerokość: 320cm Zanurzenie min/max: 50/170cm Wysokość w kabinie: 195cm Powierzchnia...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Twister 780 (1)

  • za dobę od 140 PLN

Rok budowy: 2009 Długość: 780 cm Szerokość: 270cm Zanurzenie min/max: 35/145cm Port macierzysty: PTTK Wilkasy/Giżycko, jezioro...

czytaj więcej

pokaż wszystkie  

Na skróty:

Jak wybrać firmę czarterową

Żeglowanie po mazurskich jeziorach już nie jest domeną wyłącznie doświadczonych żeglarzy. Możliwość wyczarterowania jachtu znajduje się w zasięgu ręki każdego turysty, jednak łatwo zgubić się w gąszczu ofert oraz formalności. Lepiej nie podejmować spontanicznej decyzji i dobrze się przygotować do wypożyczenia jachtu. Podpowiadamy co zrobić, aby rozpocząć przygodę z żaglami na Mazurach.

Rynek czarterów jachtów na Mazurach rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe firmy, oferujące swoje usługi osobom nie posiadającym własnych łodzi. Powstaje więc pierwsze pytanie - czym się kierować wybierając firmę czarterową?

Z pewnością głównym kryterium wyboru takiej firmy nie może być najniższa cena. Z naszego doświadczenia wynika, iż niskie koszty czarteru nie idą w parze z jakością usług. Z tego powodu lepiej zdecydować się na podpisanie umowy z dużą, solidną firmą czarterową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz tego, taka agencja powinna posiadać wpis Wojewody do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych a także gwarancję ubezpieczeniową.

Długa obecność na rynku także nie jest gwarancją jakości usług, dlatego warto na własną rękę sprawdzić opinię firmy czarterowej. Pomocne z pewnością będą fora internetowe, na których użytkownicy ostrzegają przed nierzetelnymi wypożyczalniami. Dobrze również skorzystać z doświadczenia znajomych i zdecydować się na wypróbowany i polecany przez nich czarter.

Jednak wybierając firmę czarterującą jachty najlepiej kierować się własnym rozsądkiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących sprawności jednostki pływającej czy stanu jej wyposażenia, lepiej odstąpić od podpisywania umowy i znaleźć inną ofertę.